מאמרים // אי למטבח  

המטבח הוא הלב של הבית. זה החלל בו נמצאים בני הבית יותר מאשר כל מקום אחר. שם מכינים את האוכל ושם גם אוכלים אותו. לשם נכנסים מיד כאשר מגיעים הביתה וזה המקום בכל פעם שמשעמם לנו ואין לנו משהו מוגדר לעשות. אם זה חיטוט במקרר או במזווה ואם זה שתיית כוס קפה עם נשנוש ...

אם המטבח ערוך ומתוכנן בצורה טובה, הרי שבני הבית ייהנו מאיכות חיים ומתחושה נעימה ונינוחה במטבח.

המטבחים של היום שונים מאוד מהמטבחים שהיו בעבר. אם עד לפני שנים לא רבות היה המטבח ממש כמו חדר סגור ומוגדר, הרי שהיום יש לנו את המטבחים המודרניים, הפתוחים אל חלל הבית. הם מתחברים לעיתים עם סלון הבית והופכים את המטבח לחלק המרכזי של הבית גם מהבחינה הפיזית.
 
אי מטבח – כל היתרונות
 
במטבחים המעוצבים של היום אנחנו מוצאים את האי שהוא מעין דלפק במטבח. הוא נראה כמו אי. אין סביבו קירות או ארונות. הוא עומד בחלל פתוח של המטבח ומשמש בצורה מאוד פרקטית לשימושים רבים ומגוונים.

למה משמש האי במטבח?
 
  • האי משמש כעין שולחן אוכל. אפשר לשבת סביבו ולנשנש, לשתות קפה, לאכול ארוחת בוקר וסתם כך ליהנות ממקום ישיבה נוח במרכז המטבח.
  • האי יכול לשמש כמקום אחסון לפריטים שונים שאמורים להיות במטבח ואין להם ממש מקום מוגדר. אם הסדר יישמר והפריטים שיונחו על האי יהיו דקורטיביים, מעוצבים ונעימים לעין הרי שזה רק ישדרג את המראה של המטבח.
  • האי בפני עצמו הוא גם כן תוספת נעימה ויפה למטבח והוא משדרג את המראה של כל החלל.
  • האי משמש מעין תוחם בין המטבח לבין הסלון או החלל שאחרי המטבח. האי עדיין שייך למטבח וכל מה שנמצא אחריו שייך כבר לחלק השני של הבית.
  • מעבר לכך משמש האי כמשטח עבודה נוח וזמין. עבור אנשים שרוצים לשמור על קשר עין עם כל המרחב הביתי בעת ביצוע עבודות מטבח, מדובר בהחלט בפתרון מעולה.
 


מטבחי C - פתרונות ייצור, תכנון והתאמה אישית של מטבחים, ארונות, חדרי עבודה ומשרדים

לקביעת פגישת ייעוץ והתרשמות
חייגו: 074-76-79-498

שלחו מייל: Office@Kitchenc.co.il
או מלאו פרטיכם ונחזור אליכם:


מטבחי C - פתרונות ייצור, תכנון והתאמה אישית של מטבחים, ארונות, חדרי עבודה ומשרדים

לקביעת פגישת ייעוץ והתרשמות חייגו: 074-76-79-498

שלחו מייל: Office@Kitchenc.co.il, או מלאו פרטיכם ונחזור אליכם:

 

 

אולם תצוגה מפואר ברח' המרכבה 17, חולון